JAK NA IVF

Jak na IVF – Nina Aderito

Přelomová, úžasně naučná a laskavá kniha o léčení neplodnosti.

Vše, co jste chtěli vědět o asistované reprodukci, ale báli jste se zeptat.


Kniha o umělém oplodnění

Jedinečná kniha o tom nejcitlivějším tématu, o problémech s početím. Srozumitelnou a jednoduchou formou zjistíte, co je neplodnost a jak se léčí. Bývalá koordinátorka IVF poradí, jak případnou léčbou asistované reprodukce projít co nejsnadněji i co vás v centru asistované reprodukce čeká. Dočtete se, jak se zkusit k dítěti dopracovat přírodní cestou a jaké léčby existují. V knize najdete i slovníček pojmů a také část pro partnera. 

Máte otázky, na které se stydíte zeptat? Máte strach? 

Nebojte se, nejste na to sami.

O knize

V knize JAK NA IVF najdete vše, co potřebujete vědět, jasně a s dávkou optimismu navrch. 

Na téměř dvě stě stránkách objevíte odpovědi na nejednu vaši otázku a konečně se dostanete té prokleté neplodnosti na kloub. Tato kniha se může stát vaším největším přítelem a rádcem při léčbě neplodnosti. Nenahrazuje lékaře, není to vědecký text, ale pohladí vás na duši a ujistí vás, že na to nejste sami. Především vás provede umělým oplodněním od začátku až do konce. 

Změňte svůj pohled na neplodnost. 

Je jedno, jestli stojíte před svou první léčbou nebo už za sebou máte několik pokusů. Zajímá vás spíš darování vajíček nebo IUI? I to v ní najdete.

Kniha je určená především pro ženy, ale svoji vlastní sekci v ní najdou i muži. Tento revoluční manuál o léčbách neplodnosti je vhodný pro duše pragmatické i ezoterické, prostě pro všechny, kteří tápou ve tmě a hledají pomoc. Navíc ji můžete dát přečíst i příbuzným, aby pochopili, co právě prožíváte.

Bez planých slibů a záruk, bez lhaní a z ověřeného zdroje.

Kde jste o ní mohli slyšet:

Časopis Moje psychologie, říjen 2019.

 

„Je čas nahlas mluvit o věcech, kterých se bojíme, za které se stydíme nebo které vytěsňujeme s pocitem, že se nás netýkají. Je čas být sama sebou, autentická a pravdivá, i když nejsem dokonalá. Protože dokonalost je iluze. Kniha všechna tato témata otevírá, i když se zdánlivě dotýká jenom jednoho. Opak je pravdou. A pravdu naleznete zde…“ 

Vlastina Kounická Svátková

spisovatelka, máma, herečka

O autorce

Nina Aderito (*1986 Praha) je spisovatelka, máma a bývalá koordinátorka IVF.

Autorka sama kdysi hledala knihu, která by jí léčby neplodnosti přiblížila a srozumitelně vysvětlila, ale žádnou takovou nenašla. A tak ji napsala sama a přidala spoustu rad, tipů a doporučení přímo ze zákulisí center neplodnosti. A tak vznikla kniha, která je přelomová svou formou, obsahem i otevřeností. Autorka se teď odměnila prací na pohádce Amarylis z Aminty i na další knize o neplodnosti.

Technické údaje

Název knihy: JAK NA IVF

Autor: Nina Aderito

ISBN: 978-80-270-5269-1

EAN: 9788027052691

Zařazení: Populárně naučný text pro dospělé

Počet stran: 176

Vazba: Měkká

Rozměry: 145 x 200 mm

Cena 330 Kč