Služby

Nabízíme špičkové studio pro nahrávání, dabing, postprodukci. Tvoříme audioknihy, skládáme hudbu, zajišťujeme hudební produkci, ozvučujeme různé eventy …

TVORBA AUDIOKNIH

Nabízíme profesionální produkci a nahrávání audioknih pro knižní vydavatelství na zakázku. Zajistíme vše – herce, dramaturgii, mluvené slovo, hudbu, nahrávku a finální postprodukci. Audioknihy prostě umíme. Rádi je posloucháme, ještě radši vydáváme a nejradši je tvoříme. Za pět let jejich tvorby jsme byli u vzniku spousty audioknih, například u audioknihy roku 2017 podle posluchačů Americký sniper

Naše studio nabízí také naruchování audioknih, tvorbu autorské hudby a bohatou základnu těch nejlepších speakerů na českém trhu. 

SKLADATELSKÉ PRÁCE

Hudba je náš život. Vymyslíme, složíme, nahrajeme.  Realizujeme reklamní znělky, upoutávky, jingly, hudební podklady, filmovou hudbu, nahrávání CD, skladatelské práce, aranž, nahrání, mix a mastering.

Skládáme v anglickém a českém jazyce napříč různými žánry.

NAHRÁVÁNÍ

Chcete nahrávat vlastní hudbu v tvůrčí atmosféře? Zarezervujte si naše studio a získáte přístup ke všem našim nejmodernějším vybavením a prostorům studia. Potřebujete ozvučit párty, pracovní event, konferenci? Žádný problém. Kontaktujte nás a dozvíte se více o našich nabídkách a dostupnosti. Nečekejte příliš dlouho, náš kalendář se rychle plní.

Těžko najít projekt, ve kterém bychom neměli prsty.

  • Okresní přebor
  • Okresní přebor – Poslední zápas Pepíka Hnátka
  • Čtvrtá hvězda
  • Don´t Stop
  • Reklamy – Sencor, Olay, Siko…

Nabízíme vám také pronájem studia včetně zvukaře k nahrání těch největších pecek.