NAŠE SLUŽBY

Nabízíme špičkové studio pro nahrávání, dabing, postprodukci. Tvoříme audioknihy, skládáme hudbu, zajišťujeme hudební produkci, ozvučujeme různé eventy ...


TVORBA AUDIOKNIH

Nabízíme profesionální produkci a nahrávání audioknih pro knižní vydavatelství na zakázku. Zajistíme vše - herce, dramaturgii, mluvené slovo, hudbu, nahrávku a finální postprodukci. Audioknihy prostě umíme. Rádi je posloucháme, ještě radši vydáváme a nejradši je tvoříme. Za pět let jejich tvorby jsme byli u vzniku spousty audioknih, například u audioknihy roku 2017 podle posluchačů Americký sniper

Naše studio nabízí také naruchování audioknih, tvorbu autorské hudby a bohatou základnu těch nejlepších speakerů na českém trhu. 


SKLADATELSKÉ PRÁCE

Realizujeme reklamní znělky, upoutávky, jingly, hudební podklady, filmovou hudbu, nahrávání CD, skladatelské práce, aranž, nahrání, mix a mastering.

Skládáme v anglickém a českém jazyce napříč různými žánry.NAHRÁVÁNÍ

Chcete nahrávat vlastní hudbu v tvůrčí atmosféře? Zarezervujte si naše studio a získáte přístup ke všem našim nejmodernějším vybavením a prostorům studia. Potřebujete ozvučit párty, pracovní event, konferenci? Žádný problém. Kontaktujte nás a dozvíte se více o našich nabídkách a dostupnosti. Nečekejte příliš dlouho, náš kalendář se rychle plní.


Těžko najít projekt, ve kterém bychom neměli prsty.

  • Okresní přebor
  • Okresní přebor - Poslední zápas Pepíka Hnátka
  • Čtvrtá hvězda
  • Don´t Stop
  • Reklamy - Sencor, Olay, Siko...
Nabízíme vám také pronájem studia včetně zvukaře k nahrání těch největších pecek.